Naše služby

 

Dodávky maziv

 

Přijímáme objednávky na dodávku maziv zasílané e-mailem, telefonicky (pouze od stálých zákazníků) . Dodávky jsou realizovány zdarma na adresu provozovny zákazníka v dohodnutém termínu. Doba dodání běžných maziv je standardně 1 až 5 dní, dodávka méně běžných maziv je realizována dle dohody. Po vzájemné dohodě zajišťujeme rovněž expresní dodávky.

 

 

Dodávky komponentů

 

Dodáváme nejrůznější zařízení, pomůcky, nástroje pro zabezpečení olejového hospodářství (kohoutky, čerpadla, směšovače, refraktometry, čisticí prostředky, havarijní sady, sorbenty, ochranné pomůcky apod.).

 

 

Bezplatná poradenská činnost

 

Disponujeme širokou základnou znalostí o aplikaci maziv v nejrůznějších provozních podmínkách. Uvedené znalosti jsou přístupné i pro Vás v rámci našich bezplatných konzultačních služeb. Nalezneme pro Vás efektivní řešení jak z produktového, tak i z ekonomického hlediska.

 

 

Tribotechnické služby

 

V průběhu používání maziva dochází postupně ke zhoršování jeho vlastností. Rozbory maziv Vám pomohou stanovit optimální dobu pro výměnu maziva. Zajistíte tak bezpečný a efektivní provoz Vašich technických prostředků.

 

 

Odvoz a likvidace použitých olejů

 

Ochrana životního prostředí je pro nás neodmyslitelná součást obchodních aktivit. Proto Vám nabízíme službu odvozu a ekologické likvidace použitých maziv.

Přihlášení