produkty MOBIL

 

 

Mobilgrease XHP 221

 

Mimořádně kvalitní plastické mazivo NLGI 1, určené pro široké spektrum aplikací a teplotně náročné provozní podmínky, odolné proti kontaminaci vodou a udržující vynikající přilnavost při dlouhé životnosti. )

 

 

Mobilgrease XHP 222

 

Mimořádně kvalitní plastické mazivo NLGI 2, určené pro široké spektrum aplikací a teplotně náročné provozní podmínky, odolné proti kontaminaci vodou a udržující vynikající přilnavost při dlouhé životnosti. )

 

 

Mobilith SHC 007

 

Vysoce kvalitní plastické mazivo NLGI 00,na bázi PAO základového oleje, určené pro široké spektrum aplikací pracujících v extrémních nízkoteplotních i vysokoteplotních podmínkách.

 

 

Mobilith SHC 100

 

Vysoce kvalitní plastické mazivo NLGI 2,na bázi PAO základového oleje, určené pro široké spektrum aplikací pracujících v extrémních nízkoteplotních i vysokoteplotních podmínkách.

 

 

Mobilith SHC 1000 Special

 

Vysoce kvalitní plastické mazivo s obsahem MoS2,na bázi PAO základového oleje, určené pro široké spektrum aplikací pracujících v extrémních nízkoteplotních i vysokoteplotních podmínkách.

 

 

Mobilith SHC 1500

 

Vysoce kvalitní plastické mazivo NLGI 1,na bázi PAO základového oleje, určené pro široké spektrum aplikací pracujících v extrémních nízkoteplotních i vysokoteplotních podmínkách.

 

 

Mobilith SHC 220

 

Vysoce kvalitní plastické mazivo NLGI 2,na bázi PAO základového oleje, určené pro široké spektrum aplikací pracujících v extrémních nízkoteplotních i vysokoteplotních podmínkách.

 

 

Mobilith SHC 460

 

Vysoce kvalitní plastické mazivo NLGI 1,5 ,na bázi PAO základového oleje, určené pro široké spektrum aplikací pracujících v extrémních nízkoteplotních i vysokoteplotních podmínkách.

 

 

Mobiltemp 1

 

Velmi výkonný produkt s EP přísadami NLGI 1, určený k mazání kluzných a valivých ložisek, provozovaných při nízkých rychlostech a při vysokých teplotách.

 

 

Mobiltemp 2

 

Velmi výkonný produkt s EP přísadami NLGI 2, určený k mazání kluzných a valivých ložisek, provozovaných při nízkých rychlostech a při vysokých teplotách.

 

 

Mobilux EP 2

 

Univerzální průmyslové plastické mazivo NLGI 2 pro všechny oblasti mazání, včetně centrálních rozvodů. Poskytuje mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou a snáší teploty do 130 °C.

Přihlášení