ROSTEC DRAQ - Odmašťovací kapalina ředitelná vodou - 5l kanystr

ROSTEC DRAQ - Odmašťovací kapalina ředitelná vodou - 5l kanystr

Odmašťovací kapalina je bezbarvá, ekologicky nezávadná, vyrobena jako koncentrovaný roztok. Je netoxická, nevypařuje se, a je nehořlavá. K dalším přednostem této kapaliny patří to, že: * je kompletně biologicky odbouratelná, i když je smíchaná s nečistotami, * nenarušuje čištěný povrch, nepůsobí agresivně na pryž, barvy, plasty ani pryskyřice, * nezanechává skvrny, po spláchnutí nevznikají usazeniny. Tato kapalina obsahuje antikorozní a protipěnicí přísadu. Je vhodná jak pro ruční tak i strojní odmašťování i pro kovové citlivé materiály. Vyšší účinnosti odmašťovaní dosáhnete při teplotách kapaliny nad 40° C.

1876 Kč

2270 Kč s DPH

Skladové číslo:

Výrobce: hap

VÝHODY
Kapalinu můžete použít přímo koncentrovanou nebo ředit, a to:
* v poměru 10 : 1,
* maximálně však 50 : 1
Ředěním odmašťovací kapaliny můžete výrazně ušetřit náklady na čištění.
POUŽITÍ
Biologicky odbouráva a účinně odstraňuje všechny typy minerálních, rostlinných, živočišných a syntetických olejů, mazadel, tuků a ropných úniků z vozovky, podlahy nebo jiného povrchu. Lze použít také při čištění většiny kovů (mosazi, hliníku, mědi, bronzu, oceli, železa, olova a zinku).
DOPORUČENÍ
K dokonalému úklidu znečištěného povrchu doporučujeme použít odmašťovací kapalinu v kombinaci se sorbenty. Kapalinu můžete nanést na čištěný povrch před zasypáním sorbentem a nebo ji použít až k odmaštění povrchu po tom, co je uklizen nasycený sorbent. Při práci s odmašťovací kapalinou doporučujeme používat ochranné pracovní pomůcky na ochranu očí a pokožky.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení